Wydarzenia – 09.2021

Data publikacji: 1 września, 2021

Pierwszy miesiąc szkoły będzie obfitował w ciekawe wydarzenia. Wprawdzie zaczniemy od spraw organizacyjnych, wszak dla wielu z nas to pierwszy rok nauki w liceum, ale już w połowie miesiąca czekają nas wyjazdy integracyjne. To ważny czas poznawania się i budowania relacji, by dobrze wystartować w nowy rok szkolny. Wrzesień zakończymy z przytupem obchodząc Tydzień Języków Obcych. W tym roku przenosimy się na kontynent Ameryki Północnej, by zwiedzić Stany Zjednoczone. Będziemy podróżować od Nowego Jorku po Kalifornię poznając kulturę i historię, ciekawostki dziesięciu wybranych stanów, a na koniec zatańczymy w stylu hawajskim. Miesiąc zakończymy wybierając Samorząd Szkoły i świętując podczas Dnia Chłopaka oraz „Dnia Samuela” – pikniku integracyjnego wszystkich naszych placówek.