Ewelina Winek

Nauczane przedmioty

język polski

Uzyskałam wykształcenie pedagogiczne na kierunku filologii polskiej, ukończyłam także historię sztuki na wydziale historycznym. Obecnie jestem doktorantką nauk humanistycznych na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Moją bazową metodą nauczania jest interdyscyplinarność. Staram się uczyć młodzież kreatywnego operowania słowem i obrazem, by mogli w przyszłości wykorzystać to, by dzielić się z innymi Słowem Bożym. W liceum zachęcam przede wszystkim do czytania książek. Wspieram wszechstronny rozwój ucznia poprzez regularne wyjścia do muzeum i teatru. Zachęcam także uczniów do uprawiania sportu, gdyż od dziecka jestem wielką miłośniczką jeździectwa. Na ukochanym koniu od wielu lat trenuję ujeżdżanie i skoki przez przeszkody.

Jestem wychowawcą kl. 3 oraz koordynatorem szkolnej biblioteki.