Aktualności

Wydarzenia – 06.2022

Data publikacji: 1 czerwca, 2022

Powiedzmy sobie szczerze, wszyscy już myślimy o wakacjach. Do końca roku szkolnego pozostało dokładnie 24 dni! Jednak w naszym LO kalendarz wypchany jest po brzegi, bo zamierzamy wykorzystać ten czas na maxa.

 • 01.06 – Dzień Dziecka – rozpoczynamy świętem, na które nigdy nie będziemy za starzy 😉
 • 03.06 – Drzwi Otwarte – warsztat “Metoda Naukowa – w poszukiwaniu wielkiego krateru, czyli jak doszło do wymarcia dinozaurów” – więcej na naszym profilu FB
 • 03.06Dzień Rodziny – wspólne świętowanie 3 placówek z okazji Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty. Na wszystkich czeka pyszne jedzonko, konkursy, występy i mnóstwo dobrej zabawy.
 • 6.06LO dla społeczności Samuel
 • 10.06 – Drzwi Otwarte – warsztat “Montaż video w Adobe Premiere CC – reportaż dynamiczny” – więcej na naszym profilu FB
 • 10.06 – wszystkie oceny roczne będą już wystawione, ale to jeszcze nie koniec atrakcji w tym miesiącu.
 • 13-23.06 – Dni kultury i sportu – będziemy brać udział w warsztatach, projektach, konkursach, zawodach i turniejach.
 • 13.06  Konkurs talentów Samuela
 • 14.06  Wernisaż – bardzo czekamy na to wydarzenie! Podczas wernisażu zaprezentowane zostaną prace wszystkich uczniów LO, które powstawały od września 2021 do czerwca 2022. Swój twórczy potencjał uczniowie uwalniali pod czujnym okiem Pani Kasi Minkiewicz, która przez cały rok szkolny prowadziła ich przez kolejne epoki w sztuce.
 • 14.06  Zebrania z rodzicami – więcej informacji na FB
 • 20.06Dzień Sportu
 • 24.06 – Zakończenie roku szkolnego
 • 27.06 – Wakacje!!!

 

Pozostałe aktualności:

Intensywny luty i czas na odpoczynek

Fani lekkoatletyki wiedzą dobrze, że czasem przed samą metą dzieją się cuda. Luty to wprawdzie nie koniec roku szkolnego, ale wielkimi krokami zbliżamy się do śródrocznych podsumowań. I choć już wszyscy myślimy o feriach zimowych, to jednak nie spoczywamy na laurach.

czytaj dalej

Drzwi Otwarte 2023

Już od stycznia aż do końca roku szkolnego otwieramy nasze progi dla kandydatów do liceum. Przygotowaliśmy dla Was praktyczne warsztaty, w których udział może wziąć każdy zainteresowany naszą szkołą. Takie Drzwi Otwarte to najlepszy sposób, by poznać nasze liceum. Wybierz interesujący Cię temat zajęć i zapisz się. Do zobaczenia w Samuelu!

czytaj dalej

Zapraszamy na Drzwi Otwarte

Drzwi Otwarte, start nowych projektów, otwarte szkolenia dla rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży oraz pierwszy w historii Liceum Samuel bal. W nowy rok wchodzimy na pełnej petardzie.

czytaj dalej