Aktualności

Wydarzenia – 06.2022

Data publikacji: 1 czerwca, 2022

Powiedzmy sobie szczerze, wszyscy już myślimy o wakacjach. Do końca roku szkolnego pozostało dokładnie 24 dni! Jednak w naszym LO kalendarz wypchany jest po brzegi, bo zamierzamy wykorzystać ten czas na maxa.

 • 01.06 – Dzień Dziecka – rozpoczynamy świętem, na które nigdy nie będziemy za starzy 😉
 • 03.06 – Drzwi Otwarte – warsztat „Metoda Naukowa – w poszukiwaniu wielkiego krateru, czyli jak doszło do wymarcia dinozaurów” – więcej na naszym profilu FB
 • 03.06Dzień Rodziny – wspólne świętowanie 3 placówek z okazji Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty. Na wszystkich czeka pyszne jedzonko, konkursy, występy i mnóstwo dobrej zabawy.
 • 6.06LO dla społeczności Samuel
 • 10.06 – Drzwi Otwarte – warsztat „Montaż video w Adobe Premiere CC – reportaż dynamiczny” – więcej na naszym profilu FB
 • 10.06 – wszystkie oceny roczne będą już wystawione, ale to jeszcze nie koniec atrakcji w tym miesiącu.
 • 13-23.06 – Dni kultury i sportu – będziemy brać udział w warsztatach, projektach, konkursach, zawodach i turniejach.
 • 13.06  Konkurs talentów Samuela
 • 14.06  Wernisaż – bardzo czekamy na to wydarzenie! Podczas wernisażu zaprezentowane zostaną prace wszystkich uczniów LO, które powstawały od września 2021 do czerwca 2022. Swój twórczy potencjał uczniowie uwalniali pod czujnym okiem Pani Kasi Minkiewicz, która przez cały rok szkolny prowadziła ich przez kolejne epoki w sztuce.
 • 14.06  Zebrania z rodzicami – więcej informacji na FB
 • 20.06Dzień Sportu
 • 24.06 – Zakończenie roku szkolnego
 • 27.06 – Wakacje!!!

 

Pozostałe aktualności:

Listopad pełen wdzięczności

Listopad skłania nas do refleksji i zadumy. W naszym liceum będzie to również czas wyrażania wdzięczności za ludzi i to wszystko, co mamy. Oprócz okazji do świętowania, czeka nas także wiele projektów, wydarzeń i spotkań z ciekawymi ludźmi. Po raz pierwszy całym liceum weźmiemy udział w konferencji Global Leadership Summit.

czytaj dalej

Zajęcia dodatkowe

Piątkowe popołudnia to czas na zajęcia dodatkowe. W ten sposób rozwijamy nasze pasje i zainteresowania. Skupiamy się również na potrzebach innych, angażując się w wolontariat na rzecz społeczności szkolnej, a także lokalnej, poza murami naszej szkoły.

czytaj dalej