Aktualności

Listopad – miesiąc wdzięczności

Data publikacji: 2 listopada, 2022

Listopad wita nas pięknymi kolorami i wyjątkową jak na tę porę roku pogodą. Od 1 listopada swoją kadencję rozpoczyna nowy Samorząd Uczniowski. W wyniku głosowania w skład Samorządu wchodzą:

 • Piotr Kęsicki – Przewodniczący
 • Aniela Bartosik – Wiceprzewodnicząca
 • Tymon Grochala – Wiceprzewodniczący

Zwycięzcom gratulujemy i błogosławimy Was jako przedstawicieli i liderów uczniów naszego LO.

Przed nami miesiąc wdzięczności i wiele okazji, aby dziękować za rzeczy wielkie i te codzienne. Jesteśmy szczególnie wdzięczni za naszą Ojczyznę, niepodległą Polskę. W listopadzie sprawdzimy, co o niepodległości Polski pisali poeci i my również podejmiemy się napisania wierszy. Przyjrzymy się patriotyzmowi sportowców, których podziwia wielu z nas. Zgłębimy także medyczny aspekt wdzięczności przeprowadzając badania i weryfikując, jak postawa wdzięczności wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne oraz dobrostan jednostki i całej społeczności. O wszystkich naszych działaniach będziecie mogli więcej przeczytać na naszym profilu na Facebook’u i Instagramie. Ten drugi prowadzić będzie nowo wybrany Samorząd. Koniecznie zaglądajcie, by zobaczyć Samuela oczami uczniów.

Poza tym w listopadzie sporo innych wydarzeń:

 • 1.11 – Wszystkich Świętych
 • 2.11 – Start Miesięcznych Projektów Międzyprzedmiotowych
 • 3.11 – Warsztat Leosje
 • 7.11 – LO dla społeczności Samuela
 • 8.11 – Szkolenie dla rodziców i nauczycieli, zebrania z rodzicami, konsultacje
 • 11.11 – Święto Niepodległości
 • 14.11 – Spotkanie z ciekawym człowiekiem – relacje na pewno zamieścimy na Facebooku 🙂
 • 17.11 – Warsztat kulinarny i nakrywania do stołu
 • 23.11 – Dzień Licealisty
 • 24.11 – Święto Dziękczynienia
 • 29.11 – Prezentacje MPM-ów

Pozostałe aktualności:

Kwiecień w Liceum

Kwiecień będzie czasem świadectw, projektów i pożegnań. Czeka nas również absolutnie wyjątkowe wydarzenie przygotowane przez obecnych uczniów dla wszystkich zainteresowanych naszą szkołą. Zapraszamy na Noc w Liceum!

czytaj dalej