Aktualności

Noc w Liceum z wieczorem integracyjno-informacyjnym

Data publikacji: 4 kwietnia, 2024

Zapraszamy Was na wydarzenie, jakiego w żadnym warszawskim liceum jeszcze nie było. NOC W LICEUM to propozycja dla wszystkich, którzy zainteresowani są nauką w naszej szkole. Program spotkania przygotowany został przez obecnych uczniów, możecie więc być pewni, że nudy nie będzie. NOC W LICEUM odbędzie się w tym roku szkolnym tylko raz. Upewnij się, że będziesz z nami.

Termin: 19.04.2024, godz. 17:30
Zapisy: https://bit.ly/noc-w-liceum

Noc w Liceum - pasek

Noc w Liceum – plan wydarzenia

👉 od godz. 17:30 – dla kandydatów z rodzicami
✅ spacer po liceum
✅ panel dyskusyjny z udziałem uczniów, nauczycieli i rodziców
✅ poczęstunek

👉od godz. 19:30 do rana – blok wieczornych i nocnych atrakcji tylko dla kandydatów:
✅ escape room
✅ planszówki
✅ gra terenowa,
✅ seans filmowy
✅ jedzonko

Wszystkie osoby, które zdecydują się na nocowanie w liceum proszone są o dostarczenie przy rejestracji w dniu wydarzenia wydrukowanej i podpisanej Zgoda rodziców na nocowanie.

Zapisy: https://bit.ly/noc-w-liceum

 

Noc w liceum - plakat

Pozostałe aktualności:

Kwiecień w Liceum

Kwiecień będzie czasem świadectw, projektów i pożegnań. Czeka nas również absolutnie wyjątkowe wydarzenie przygotowane przez obecnych uczniów dla wszystkich zainteresowanych naszą szkołą. Zapraszamy na Noc w Liceum!

czytaj dalej

Marzec – czas modlitwy i postu

Marzec będzie bardzo szczególnym czasem w naszym Liceum. W dniach od 4 do 27 marca będziemy w okresie modlitwy i postu, który zakończymy wspólnie przygotowanym śniadaniem wielkanocnym i świętowaniem zmartwychwstania naszego Pana. A w międzyczasie czeka nas sporo innych wydarzeń.

czytaj dalej