Paweł Pyra

Recharge - zajęciabiblijne

Dorastałem w atmosferze, w której całą rodziną byliśmy zaangażowani w chrześcijańską działalność edukacyjną. W wieku 15 lat rozpocząłem trzystopniowy kurs Misji Ewangelizacyjnej wśród Dzieci, kwalifikujący do nauczania religii. Od tego czasu jestem aktywnie zaangażowany w służbę katechetyczną w Kościele. Mogłem w tym czasie obserwować tworzącą się chrześcijańską placówkę edukacyjną w Szczecinie. Z tych powodów, jeszcze w trakcie moich studiów na Politechnice, podjąłem podyplomowy kierunek pedagogiczno-katechetyczny i prowadziłem przykościelny punkt katechetyczny. Pełne kwalifikacje do nauczania uzyskałem w Wyższej Szkole Teologiczno-Społecznej w Warszawie, gdzie również rozpocząłem licencjackie studia teologiczne.

Jestem absolwentem szkoły muzycznej I stopnia na kierunku instrumentalnym oraz uczęszczałem do szkoły muzycznej II stopnia. Jestem też absolwentem River School of Worship w Tampie na Florydzie w USA. Od ponad 20 lat angażuję się w służbę uwielbienia w kościołach ewangelicznych, prowadząc uwielbienie w Polsce i zagranicą. W liceum prowadzę zajęcia biblijne i koło muzyczne.