Bartosz Kuliński

Recharge - zajęcia biblijne

Moim celem oraz misją jest pomoc innym w odkrywaniu talentów, powołania i pasji oraz doświadczania Boga jako Ojca. Wierzę, że pierwszym powołaniem chrześcijan jest bycie w procesie stawania się uczniem Jezusa i to jest moim głównym celem na zajęciach Recharge, które mam przywilej prowadzić od 2022 r.

Służbę i pracę zawodową z dziećmi, młodzieżą oraz studentami zacząłem ponad 13 lat temu. Od wielu lat jestem aktywnie zaangażowany w rozwój lokalnego i globalnego kościoła (m.in. SCh Południe, KZ Sienna, Ewangeliczna Polska, OM w Polsce, Steiger, King Kids). Wierzę, że kościół to przede wszystkim ludzie, a nie organizacja, dlatego moimi ulubionymi metodami pracy są mentoring i uczniostwo. W mojej pracy duszpasterskiej bliskie jest mi podejście Servant Leadership. Jestem absolwentem Akademii Zdobywców (szkoły biblijnej kształtującej liderów w Kościele Zielonoświątkowym). Od wielu lat jestem zaangażowany w tworzenie licznych szkoleń i konferencji chrześcijańskich dla młodzieży i dorosłych (m.in. Baza Centrum, Movement Conf, Konferencja Ewangelicznej Polski, Konferencja Zoom, InpiraTour). Od kilku lat prowadzę w uczniostwie liderów młodzieżowych kościołów w Polsce.