Dawid Wawrzyniak

Komunikacja

Kocham ludzi i lubię z nimi rozmawiać. Jestem coachem, trenerem, mentorem, konsultantem, wykładowcą oraz mówcą konferencyjnym. Prowadzę własną firmę szkoleniowo-doradczą oraz współpracuję z kilkoma firmami z branży szkoleniowej w kraju i na świecie. Moją pasją jest rozwój innych. Lubię dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem oraz wspierać innych w osiąganiu ich celów. Według profilu Right Path jestem Motywatorem, a takich ludzi cechuje energia, entuzjazm i umiejętność mobilizowania innych do działania. Na co dzień pracuję z menedżerami w różnych firmach, od kierowników po prezesów, ale także jestem wykładowcą akademickim w obszarze coachingu, mentoringu oraz przywództwa.

Zajęcia z komunikacji prowadzę razem z moją żoną Justyną. W 2008 r. założyliśmy Fundację PROCA, która wspiera i rozwija chrześcijańskich przywódców, wyposażamy ich w różne umiejętności i kompetencje, także komunikacyjne.

Lubię sport. Jestem aktywnym piłkarzem, a z moim dziećmi często gramy w koszykówkę.