Grzegorz Skrobarczyk

Recharge - zajęcia biblijne

Na godzinie biblijnej oraz spotkaniach mentorskich stawiam na autentyczność w relacji z Bogiem w codziennym życiu. Wierzę w uczniostwo, czyli wzrost w wierze, który następuje poprzez proces, gdzie porażki są ważne tak samo jak zwycięstwa. Wierzę w małe kroki wiary poprzez współpracę w zespole, którego członkowie wspólnie mogą służyć sercem również poza murami szkoły.

Ukończyłem Politechnikę Śląską na kierunku Zarządzanie i Marketing, Discipleship Training School University of the Nations w Budapeszcie, szkoły Principle of Child and Youth Ministry w UofN w Kona Hawaii, kierunku katechetyka na WSTS oraz coachingu FOCOS w MCI Budapest. Moje doświadczenie zdobywałem podczas licznych wyjazdów misyjnych w Polsce i za granicą, należąc od 1991 do ruchu Youth with a Mission, działając w komisjach MOPS-u, w UEFA, jako lider zespołu YWAM Central Europe i nadal jako lider zespołu King’s Kids Europe.