Joanna Piechal

Geografia, Nowe media, Zarządanie projektem

W swojej pracy staram się przekazywać wiedzę przez zainteresowanie uczniów poruszaną tematyką. Lubię uczyć i odkrywać nowe metody nauczania. Wyznaję zasadę, że to ja jestem dla uczniów, a oni dla mnie. W Samuelu bardzo podoba mi się nauczanie w niewielkich, kilkunastoosobowych klasach. W tak małych grupach łatwo skupić się na temacie i opracowywać nowatorskie metody nauczania.

Jestem absolwentką geografii, studiowałam również Zarządzanie i Marketing, a niedawno ukończyłam podyplomowe studia na Wydziale Pedagogicznym UW, aby pogłębić swój warsztat pedagogiczny. Przez wiele lat łączyłam wiedzę geograficzną i marketing współpracując z wydawnictwami, domami mediowymi oraz firmami PR, a także byłam związana z firmami łączącymi geografię i systemy informatyczne pogłębiając swoją wiedzę na temat Geograficznych Systemów Informacyjnych, co ma szczególną wartość przy nauczaniu geografii we współczesnej szkole.

Jestem wychowawcą kl.1.