Katarzyna Trzos

Religia rzymskokatolicka

„Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie!” ten fragment Ewangelii św. Marka nosiłam w sercu przez wiele lat przyprowadzając do Kościoła własne dzieci. Kingę, Pawełka, Anielkę, Jasia. W momencie, kiedy najmniej się tego spodziewałam, Bóg zaprosił mnie do towarzyszenia także innym dzieciom na drodze wiary. A w tym roku nawet młodzieży! To ogromny zaszczyt.  Z każdym dniem pracy przekonuję się jak wielką miłością Ojciec darzy swoje dzieci i jak wiele ma im do powiedzenia!

Z wykształcenia jestem socjologiem, skończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, z zamiłowania jestem hipoterapeutką i katechetką. Studiuję na wydziale Teologiczno-Katechetycznym Akademii Katolickiej w Warszawie. Ukończyłam kursy Katechezy Dobrego Pasterza dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Należę do wspólnoty Modlitewno-Ewangelizacyjnej „Abba”. Uwielbiam żeglować i pić dobrą kawę!