Michał Bernat

Wychowanie fizyczne

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i dyplomowanym specjalistą ds. żywienia człowieka. Od 14 lat również trenerem personalnym i instruktorem zajęć grupowych. Doświadczenie zdobywałem w renomowanych klubach fitness w Warszawie, a wiedzę poszerzałem na licznych kursach i konferencjach sportowo-żywieniowych. Jestem także instruktorem gimnastyki korekcyjnej, kulturystyki, instruktorem i trenerem boksu, masażystą.

Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat. Pasjonują mnie sporty walki i gry zespołowe. Jestem aktywny fizycznie, promuję zdrowy styl życia, a także rekreacyjną formę boksu wśród kobiet, dzieci i mężczyzn. Staram się być uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. W czasie wolnym uwielbiam podróżować i jeździć na rowerze.

Moim pragnieniem jest zarazić młodzież pasją do aktywności fizycznej. W trakcie zajęć wychowania fizycznego najważniejsza jest aktywność i chęć do ćwiczeń, a nie obecny poziom sprawności fizycznej. Moją wiedzą i pasją dzielę się z uczniami podczas zajęć wychowania fizycznego. Młodzi ludzie jak najszybciej powinni zdać sobie sprawę, iż: „Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy wszystkie lekarstwa razem wzięte nigdy nie zastąpią ruchu” – mawiał już w XVI wieku Wojciech Oczko.