Violetta Wiazowska

Funkcja:

Koordynator ds. administracji dziennika elektronicznego i planowania pracy liceum

Bardzo lubię pomagać i gdy widzę, że jest taka potrzeba, to bez wahania się angażuję. W Liceum Samuel staram się wspomóc dyrekcję w różnych organizacyjnych czynnościach, poza tym służę pomocą nauczycielom. Potrafię robić kilka rzeczy na raz, jestem dobrym obserwatorem, mam dobrą pamięć i podzielność uwagi. Swoje doświadczenie zdobywałam jako asystentka managera i kierownika zespołu TGD. W tamtym czasie zajmowałam się logistyką, organizacją ogólnopolskich warsztatów, obozów i komunikowaniem zespołu. Równolegle poszerzałam umiejętności ogarniając domowe obowiązki i wychowując czwórkę dzieci. Praca na tym gruncie trwa do teraz. Przez szereg lat pełniłam funkcję nauczyciela i wychowawcy w klasach 1-3. Jako terapeuta pedagogiczny prowadziłam zajęcia indywidualne z uczniami mającymi specyficzne trudności w nauce. W ostatnim czasie byłam asystentem dyrekcji w Szkole Podstawowej i Liceum Samuel, gdzie multitasking jest kluczowy w opanowaniu wielu obowiązków.

Wierzę, że Bóg daje nam różne talenty i sposobności, by ich używać. Tym bardziej cieszę się, że w Liceum Samuel mogę nimi służyć.