Violetta Wiazowska

Funkcja

asystent dyrekcji

Bardzo lubię pomagać i gdy widzę, że jest taka potrzeba, to bez wahania się angażuję. W Liceum Samuel staram się wspomóc dyrekcję w różnych organizacyjnych czynnościach, poza tym służę pomocą nauczycielom. Potrafię robić kilka rzeczy na raz, jestem dobrym obserwatorem, mam dobrą pamięć i podzielność uwagi. Te umiejętności są niezwykle potrzebne podczas pracy asystenta. Swoje doświadczenie nabierałam jako asystentka managera i kierownika zespołu TGD. W tamtym czasie zajmowałam się logistyką, organizacją ogólnopolskich warsztatów, obozów i komunikowaniem zespołu. Równolegle poszerzałam umiejętności ogarniając domowe obowiązki i wychowując czwórkę cudownych dzieci. Praca na tym gruncie trwa do teraz. W szkole podstawowej jestem wychowawcą w klasach 1-3. Tutaj również umiejętności multitasking są kluczowe w opanowaniu wielu obowiązków od wychowania, przez edukację do administracji.

Wierzę, że Bóg daje nam różne talenty i sposobności, by ich używać. Tym bardziej cieszę się, że w Liceum Samuel mogę nimi służyć.