Aktualności

Wydarzenia – 01.2022

Data publikacji: 1 stycznia, 2022

Wszystkiego najlepszego w nowym, 2022 roku! Po świątecznej przerwie wracamy do zajęć. Chociaż wciąż online, to jednak z nadzieją, że już wkrótce znów będziemy mogli się spotkać w szkole. Zanim rozpoczniemy ferie zimowe, w styczniu czekają nas takie oto wydarzenia:

 • 1.01 – rozpoczynamy Nowy Rok – co za nami? Pozostały wspomnienia, zdobyte doświadczenie. Co przed nami? Noworoczne postanowienia, wyzwania i oczekiwania.
 • 6.01 – Święto Trzech Króli – dla tych, którzy jeszcze nie odwiedzili Warszawskiej Starówki to dobry dzień na spacer.
 • 7.01 – dzień wolny od zajęć dydaktycznych. To dobry moment, żeby otworzyć kalendarz i zaplanować 2022 r.
 • 14.01 – Drzwi Otwarte – zaczynamy nową serię warsztatów otwartych dla tych z Was, którzy chcą zobaczyć, jak wygląda nauka w naszym liceum. Więcej informacji znajdziesz na naszym profilu FB.
 • 18.01 – Dzień Międzypokoleniowy – uczymy się od tych, którzy byli przed nami. Chcemy przekazać dalej mądrość i doświadczenie naszych rodziców i dziadków oraz to, czego sami się nauczyliśmy. To będzie dzień celebrowania pokoleń i przekazywania pałeczki.
 • 21.01 – Drzwi Otwarte
 • 24-28.01 – Tydzień informacji zwrotnej – czas spotkań i indywidualnych rozmów uczniów z nauczycielami. W każdym z nas tkwi potencjał, a nauczyciel ma możliwość dostrzec talent, którego może nikt inny nie widzi. Czasem nawet sam uczeń… Podczas rozmów uczniowie posłuchają rad, które pozwolą im rozwinąć się, a także poradzić sobie z trudnościami, z którymi się zmagają.
 • 24.01 – LO dla społeczności Samuel – będziemy razem modlić się i wielbić Boga. Jak zawsze czymś Was zaskoczymy.
 • 25.01 – Monthly Recap – podsumowanie, choć „monthly”, to porozmawiamy o całym mijającym półroczu. Będziemy mówić też o tym, czym jest aktywny wypoczynek i jaki wpływ ma na nasze zdrowie i samopoczucie.
 • 25.01 – zebranie z rodzicami
 • 27.01 – New Year’s Party – Lubimy razem świętować, a Nowy Rok jest dobrą okazją, aby pobyć razem.
 • 28.01 – Drzwi Otwarte
 • 31.01 – ferie zimowe

 

Pozostałe aktualności:

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Rusza rekrutacja na rok 2024/2025! Szukasz nowoczesnego i przyjaznego liceum? A może rozważasz zmianę szkoły od września? Zapraszamy kandydatów do liceum oraz licealistów klas 1-3.

czytaj dalej

Miłość, nowy semestr i Drzwi Otwarte

Tradycyjnie w lutym celebrujemy miłość. Nie inaczej będzie w Samuelu. O tym, co miłość oznacza i czym jest będziemy rozmawiać podczas lutowych społeczności i planowanych na luty projektów. Zapraszamy również na Drzwi Otwarte, które proponujemy kandydatom do liceum w formie praktycznych warsztatów.

czytaj dalej

Drzwi Otwarte 2024

Zapraszamy na Drzwi Otwarte! Już od lutego aż do końca roku szkolnego otwieramy nasze progi dla kandydatów do liceum. Przygotowaliśmy dla Was praktyczne warsztaty, w których udział może wziąć każdy zainteresowany naszą szkołą. Drzwi Otwarte to najlepszy sposób, by przekonać się, jak wygląda nauka w naszym liceum. Wybierz interesujący Cię temat zajęć i zapisz się. Do zobaczenia w Samuelu!

czytaj dalej