1.5% – zainwestuj w projekty edukacyjne

Data publikacji: 3 kwietnia, 2024

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Samuela, podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym zachęcamy Was do zainwestowania 1.5% Waszego podatku w codzienną edukację naszych dzieci i młodzieży. W ubiegłych latach, dzięki Waszej życzliwości, zakupiliśmy m.in.:

✅ sprzęt video dla Liceum (aparat, osprzęt),
✅ wyposażenie sal terapeutycznych dla Chrześcijańskiego Przedszkola SamuelChrześcijańskiej Szkoły Podstawowej Samuel,
✅ sprzęt elektroniczny w salach (laptop, rzutnik),
✅ komputery do sali informatycznej.

👍 Zachęcamy do dobrej inwestycji również w tym roku! Swoje 1.5% możecie przekazać Dobro Czynić Misja Charytatywna OPP na realizację wspólnych z Liceum Samuel projektów edukacyjnych. W formularzu podatkowym, w miejscu 1.5% należy wpisać:

✅ KRS 0000253759 dla Misji Charytatywnej „Dobro Czynić”
✅ cel szczegółowy: SAMUEL

Dziękujemy!