Aktualności

Praca w Samuelu!

Data publikacji: 11 sierpnia, 2021

W związku z rozwojem naszego liceum poszukujemy nauczycieli z pasją do nauczania młodzieży. Dołącz do naszego zespołu!

Praca dla:

👍 nauczyciela biologii – 5 godz/tydzień
👍 nauczyciela współorganizującego kształcenie – 22 godz./tydzień

Idealny kandydat:

🎯 posiada kwalifikacje do nauczania biologii oraz uprawnienia pedagogiczne

🎯 posiada kwalifikacje pedagogiczne i specjalistyczne (nauczyciel współorganizujący kształcenie)

🎯 wyróżnia się pasją do pracy z młodzieżą

🎯 utożsamia się z wartościami stanowiącymi fundament wizji Liceum Samuel

🎯 jest otwarty/-a na naukę, w tym wykorzystywanie nowych metod prowadzenia zajęć

👍 Dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz MS Teams będzie dodatkowym atutem

Zapraszamy do kontaktu!
Tel: 22 879 78 10
Mail: dyrekcja.liceum@samuel.pl

Czytaj więcej na temat naszej wizji edukacji.

 

 

Pozostałe aktualności:

Wydarzenia – 01.2022

Po świątecznej przerwie wracamy do zajęć. Chociaż wciąż online, to jednak z nadzieją, że już wkrótce znów będziemy mogli się spotkać w szkole. Zanim rozpoczniemy ferie zimowe czeka nas kilka styczniowych atrakcji w liceum.

czytaj dalej

Wydarzenia – 12.2021

Grudzień zapowiada się niezwykle intensywnie. Będzie to czas wspólnego świętowania, ale także służenia innym w ramach akcji “Secret Angel” oraz Community Service Day. Przeczytaj więcej na temat wydarzeń, które czekają nas w Liceum Samuel.

czytaj dalej

Wydarzenia – 11.2021

Listopad to w naszym Liceum miesiąc wdzięczności. A mamy za co dziękować! Dlatego przez cały listopad realizować będziemy akcję #thankfulnovember. Ale to nie wszystko. Czekają nas ciekawe wydarzenia, o których więcej piszemy w artykule.

czytaj dalej