Aktualności

Wydarzenia – 12.2021

Data publikacji: 1 grudnia, 2021

Kto już słyszał w radio “Last Christmas”? Jeśli tak, to niechybny znak, że mamy już grudzień i Święta za pasem. Zanim jednak nadejdzie czas rodzinnego świętowania,  w Liceum czeka nas baaardzo dużo atrakcji. Zapowiada się miesiąc pełen dobrych rzeczy.

 • 3.12ruszamy z Dniami Otwartymi i zapraszamy na zajęcia realizowane w ramach projektowych piątków. Dokładne informacje dot. tematyki zajęć znajdziesz na naszym profilu FB w cotygodniowych aktualizacjach.
 • 5.12 – w ramach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zgłębimy temat wolontariatu oraz…
 • 6.12 – rozpoczniemy akcję “Secret Angel”, podczas której będziemy się starali odpowiedzieć na małe i duże potrzeby tych, których spotykamy na co dzień (oczywiście anonimowo). Jeśli odwiedzicie Liceum w tym dniu, zobaczycie nas w pięknych świątecznych ubraniach…, a może przebraniach? Będzie też kakao i marshmallows.
 • 6.12 – w ramach Community Service Day odwiedzimy naszych sąsiadów z życzeniami i dobrym słowem: mieszkańców naszej dzielnicy, szpitale, urzędy, instytucje, sklepy. Specjalnie dla nich przygotowujemy ręcznie robione kartki świąteczne. Będzie to też okazja aby sprawdzić, w jaki sposób możemy im służyć.
 • 7.12 – zebranie z rodzicami
 • 10.12Dzień Otwarty, koniecznie śledź newsy na naszym FB
 • 13.12 – Community Service Day – ponownie wyjdziemy, by odwiedzić naszych sąsiadów
 • 13.12 – warsztat “Izrael – korzenie chrześcijaństwa” poprowadzi p. Viola Szczepocka z Kościoła Betlejem w Krakowie
 • 17.12 – ostatni w tym roku Dzień Otwarty
 • 21.12 – kolejne spotkanie z serii Monthly Recap
 • 21.12 – świętowanie Bożego Narodzenia zapowiada się na bogato. W programie wspólna Wigilia, czyli pyszności, życzenia i dobry czas razem, a także kiermasz świąteczny, na którym będzie można zakupić ręcznie wykonane ozdoby, wypić dobrą kawę i herbatę oraz zjeść pyszne ciasto. Wisienką na torcie będzie świąteczne przedstawienie, które odpowie na pytanie: Kto, komu i w jakiej sytuacji pomoże rozwiązać niezły galimatias w HOLIDAY IN?
 • 23.12 – 01.01 to zimowa przerwa świąteczna, nie będzie nas w szkole. To czas, który spędzimy z naszymi rodzinami świętując Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Kalendarium wydarzeń - 12.2021

Pozostałe aktualności:

Listopad – miesiąc wdzięczności

Jest wiele powodów, by dziękować za rzeczy wielkie i te codzienne. Przed nami listopad – miesiąc wdzięczności. Czas, gdy będziemy wyrażać swą wdzięczność na różne sposoby. Postawie wdzięczności i jej wpływowi na nas i innych przyjrzymy się również w bardziej naukowy sposób.

czytaj dalej

Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

Dołączyliśmy do projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo, który wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji.

czytaj dalej